Růžena Janská tě zve na jedinečnou událost:

MEDITAČNÍ SUMMIT 2024

Chceš se ze stresu, přetažení a problémů dostávat lehce zpátky k sobě, do klidu, nadhledu a větší spokojenosti?

Na téma:

JAK S MEDITACÍ ZAČÍT A JAK JI PRAKTIKOVAT?

JAK SE PONOŘIT JEŠTĚ HLOUBĚJI DO SVÉ MEDITAČNÍ PRAXE.

+ PRAKTICKÉ UKÁZKY MEDITACÍ 

EXPERTI Z ČESKA I SLOVENSKA TI PŘEDAJÍ SVÉ ZKUŠENOST I NA TÉTO JEDINEČNÉ ONLINE UDÁLOSTI!

PŘIDEJ SE K NÁM

OD 12. 6. DO 17. 6. 2024

ZCELA ZDARMA

Zadej svůj email pro shlédnutí meditačního summitu

Ihned po registraci dostaneš 🎁 - meditaci Spojení se svým vyšším já (Mp3) zdarma k vyzkoušení.

6

DNÍ

18

ŘEČNÍKŮ

18

MEDITACÍ

5

BONUSŮ

100%

ZDARMA

REGISTRACE NA SUMMIT JE JEDNODUCHÁ:

Přihlášení ZDARMA

Stačí vyplnit svou emailovou adresu a okamžitě dostaneš meditaci k vyzkoušení + obsah.

Příchozí e-maily

Po dobu 6 dní budeš dostávat e-maily s odkazem na aktuální videa.

Užívej si to

Zjisti, co je to meditace a proč vlastně meditovat + praktický prožitek.

Můžeš se těšit na tyto spíkry:

Joshi

Joshi žije zdánlivě obyčejný život. V roce 2007 po letech hledání a meditací nalezl překvapivou jednoduchost v neusilování a bytí v přítomnosti. Od té doby toto poznání nepřetržitě a s nadšením sdílí s ostatními, které to oslovuje. Protože vrátit své srdce i hlavu do přítomnosti potřebujeme úplně všichni.

Gabriela Filippi

Gabriela je herečka, autorka Léčivého divadla, které již 12 let uvádí mystické divadelní hry s láskou a humorem. Ve svém ojedinělém divadelním konceptu dává ve svých talkshow prostor duchovním osobnostem z celého světa. Tvoří řízené meditace a kurzy osobního rozvoje, ve kterých přednáší o skutečnostech mezi nebem a zemí. Díky herectví a své duchovní cestě probouzí v lidech touhu po poznání. Dává lidem skrze umění, humor, kouzlo a sílu divadla nahlédnout tam, kam se běžně nedíváme. Do světa spirituality. Jejím posláním je pomáhat lidem. Inspirovat je ke smyslu života.

Lucie Vonchitzki

Lucie je holistická mentorka/ zakladatelka institutu životní rovnováhy pro ženy Svět.nice/ ceremonialistka/ podnikatelka / tvůrčí duše. Během 15 leté praxe v ČR a poslední 3 roky v zahraničí prošla terapeutickými výcviky, šamanskými cestami i duchovními školami. Od svých 20 let působila jako moderátorka a reportérka a hledala způsoby, jak se dají spojit dva zdánlivě nespojitelné světy. Během toho již s klienty pracovala na poli energetického marketingu a v oblastech vědomého podnikání.

Danka Hejdová​

Danka pomáhá ženám skrze Hormonální jógovou terapii a terapii pohlazení duše. Díky nim zvládla deprese, nadváhu a zdravotní problémy a teprve na této cestě začala věřit sama v sebe. Po narození dcerky jí "zapadla poslední kolečka" a začala pomáhat ostatním ženám na cestě ke zdraví, spokojenosti a splněným snům.

Aneta Nozarová​

Aneta je mentorka úspěšných žen v lehkosti a transformační koučka s celostním přístupem. Pomáhá ženám nalézt svou lehkost v životě i jejich podnikání. Spojuje práci s tělem a duší pomocí metod NLP, psychologie a řady dalších metod na míru klientkám.

Tomáš Multana​

Tomáš se za svých dvacet let posunul od managerské práce, koučovacích výcviků, přes terapeutické směry jako One Brain, nebo metodu RUŠ, šamanskou práci v Peru, a studium zvuku a jeho mocného a blahodárného působení na nás. To mu dává velký nadhled a pochopení, jak fungujeme jako celostní bytosti v propojení tělo, mysl, emoce a duše. Má jednoduchý záměr. Pomáhat lidem, kteří chtějí rozkvést, rozzářit se a žít naplněný život jako vědomé, plně se realizující bytosti. K tomu vedou z jeho pohledu tři cesty: cesta záměru, cesta síly a cesta očisty.

Gábina Janská​

Gabriela je certifikovanou jóga terapeutkou, instruktorkou kundaliní jógy, pokročilou praktikantkou meditativního umění Sat Nam Rasayan a lektorkou pokročilé formy meditace Jóga Nidra. Své kurzy meditace zaměřuje na vstoupení do prostoru bez myšlenek a vnitřního ticha, do prostoru „šúnja“.

Kateřina Škorničková​

Kateřina je průvodkyní vnitřním světem podvědomí, učitelkou meditace a certifikovanou Thetahealing terapeutkou.Meditaci se věnuje již téměř 20 let a stala se její neoddělitelnou součástí a průvodcem na cestě životem. Pomohla jí objevit samu sebe, kým opravdu

Lucie Lindová​

Lucie je autorkou metody "Cesta duše", tvůrkyně vedených meditací. Zaměřuje se převážně na klienty, kteří neměli pohodové dětství a nesou si z něj tzv. šrámy na duši. To, co prožívali v dětství, je pak omezuje v jejich každodenním životě. Za cíl své práce považuje osvobození duše a mysli od těžkostí minulosti, aby klient byl schopen žít tak uvolněný, pohodový, svobodný a naplněný život, jak jen je to možné. Zkrátka aby se co nejvíce přiblížil svému autentickému Já.

Júlia Michaleková​

Júlia je certifikovaná lektorka Mindfulness, Joga Nidry, klasických meditací, dechových cvičení a je také licencovaná hypnoterapeutka. V roce 2012 přišla poprvé do kontaktu s meditací, relaxací a mindfullness a od roku 2020 je aktivně vyučuje.

Jiří Majkus​

Jiří je autorem online programů Vedených MEDITACÍ a protože pravidelná praxe meditace měla a má pozitivní vliv a dopad na jeho život, tak sdílí tyto starodávné a mocné techniky s ostatními lidmi, kteří v nich nacházejí nebo díky nim najdou hodnotu a přínos do svého života.

Michal Říčánek​

Michal je digitální Tvůrce srdcem i duší. Jako svůj dar vnímá především schopnost předávat pozitivní energii, a to skrze vedené meditace, videa a online kurzy. Jeho posláním je ukazovat sílu meditací a předávat své zkušenosti v této oblasti. Při tvorbě videí čerpá ze své praxe v energetické práci, včetně Reiki, Energie Fialového plamene, práce s Akáshickými záznamy, Metatron energií a dalšími energetickými cestami. Věří, že každý z nás si dokáže vytvořit podporující prostředí ve svém životě.

Vít Aora​

Vít provází lidi k čistší mysli a radostnější přítomnosti. Věnuje se především meditaci, nastavení mysli a práci s emocemi. Propojuje a sdílí to nejlepší, co v životě objevuje a co mu opravdu funguje. Pomáhá lidem cítit se vyrovnaněji, budovat si prospěšné denní návyky a tvořit si šťastnější život.

Daniel Paulus​

Jeho začátky byly cestou Jnana jógy, tedy jógy znalostí, studia, sebepoznání, seberealizace.V prosinci 2016 dokončil 200 hodinový učitelský trénik tantrické hatha jógy pod vedením mezinárodně akreditované školy Zuna Yoga. Ve své praxi jógy a jejím sdílení jde cestou integrace různých cest a technik jógy, její sestry ayurvedy, tantry, vědy. Rád hledá paralely mezi východní a západní filozofií, psychologií, mytologií, symbolismem a vědou.

Miriam Štolfová​

Miriam od malička věděla, že bude učitelkou. A tak vystudovala tu „správnou školu“ a učitelkou se stala. Zjistila pak ale, že ty skutečné děti, které má učit, mají dospělá těla. A tak jednoduše a hravě učí lidi, jak dosáhnout štěstí a hojnosti. Zřídila virtuální Školu hrou pro dospělé, učí osobnímu růstu - jak se cítit dobře ve svém těle, být šťastnější, radostnější a bohatší.

Kasia Korda​

Mgr. Katrzyna Korda Jedzoková (Kasia Korda) je psycholožka, psychoterapeutka s výcvikem v kognitivně behaviorální terapii, cestovatelka, učitelka mindfulness, matka tří dětí, milovnice života, nezkrotná bytost.Dlouhodobě se věnuje využití meditace mindfulness (všímavosti) v individuální terapii i běžném životě. Vede skupinové tréninky této metody, vyučuje ve výcviku terapeuty a působí v soukromé léčebně závislostí. Do své práce často vkládá terapii dobrodružstvím, prožitkové techniky a práci s tělem.

Ester Kozlovská​

Ester je certifikovaná Breathwork facilitátorka a lektorka. Vášnivě sdílí, jak kouzlit s dechem, a je zakladatelkou projektu Breathwork meditace. Působí v mezinárodní škole Breathing Space a v Česku vede facilitátorský výcvik pro budoucí Breathwork průvodce.

Kateřina Chytrá​

Kateřina je koučka a celostní terapeutka, která provází ženy na jejich cestě za harmonickými vztahy. Při svých terapiích využívá meditaci jako nástroj, který klientkám pomáhá přijmout a prožít v bezpečném prostoru své emoce a tím uvolnit stagnovanou energii. Klade důraz na ukotvení ve hmotě a praktické využití meditačních a energetických technik, aby si ženy neulítávaly k ideálům, ale tvořily a žily život ve hmotě se vším, co k ní patří.

Joshi

Gabriela Filippi

Lucie Vonchitzki

Danka Hejdová

Aneta Nozarová

Tomáš Multana

Gábina Janská

Kateřina Škorničková

Lucie Lindová

Júlia Michaleková

Jiří Majkus

Michal Říčánek

Vít Aora

Daniel Paulus

Miriam Štolfová

Kasia Korda

Ester Kozlovská

Kateřina Chytrá

Meditace není jen pro mnichy, jogíny, EZO EKO BIO spirituální jedince nebo NEW AGE, s anděly a v lotosovém květu. Meditace je jednoduše pro všechny.

POJĎ SE O TOM PŘESVĚDČIT!

Meditace má nespočet benefitů a je vědecky podložená.
I deset minut má vliv na náš mozek.

Celkově lze říci, že meditace spočívá v tom, že nám umožňuje lépe porozumět sami sobě a svému vztahu k okolnímu světu, což nás vede k osobnímu růstu a rozvoji, k harmonii a k většímu štěstí a spokojenosti v životě.
Když meditujeme zlepšujeme celkově své fyzické a mentální zdraví.
Další Benefity meditace:
  • Oprostíme se od minulosti a dokonce i naše tělo, které je na buněčné paměti právě v minulosti a proto zažíváme stále dokola stejné stereotypní chování, reakce a vrací se nám stará zranění, traumata. Při meditační praxi dochází k vnitřní transformaci na hluboké buněčné úrovni a mění naši chemickou reakci. Meditace nás vrací do přítomnosti a do stavu, kde neexistuje problém, jenom krása našeho bytí.
  • Meditací přepisujeme své vzorce chování, následně  jsme více laskaví, soucitní, klidní, pokorní a radostní.
  • Vracíme se více k sobě, tzn. že jednáme za sebe, za to kdo jsme a co chceme a odhazujeme nepotřebné vrstvy, můžeme říct i vlivy, které nabíráme tam venku, z okolí a které tak úplně nechceme, protože nám ten život spíše ztěžují a komplikují.  Nemáme pak potřebu stále někoho vinit, kritizovat, shazovat to platí i o nás samotných, jsme si více vědomi své hodnoty a toho, že jsme v pořádku, tak jak jsme. A právě díky meditaci, si tzv. uklidíme ve své hlavě, umíme pracovat s myšlenkami, tzn. umíme je pozorovat, vybírat ty které jsou prospěšné a které ne a případně na ty negativní nereagovat. Později větší koncentrací můžeme dokonce změřit konkrétní dobu, za jakou naše mysl přelétne k další myšlence.
  • Měníme naše vědomí, zlepšujeme si náladu, emoční sebekontrolu, koncentraci a schopnost rozhodování, v podstatě zlepšujeme naše kognitivní funkce.
  • Také se můžeme meditací harmonizovat a sebeléčit.
  • Zlepšujeme, vyhlazujeme doslova tvar našeho mozku, což znamená, že se takto můžeme lépe vypořádat z úzkostí, depresemi a stresem – což je ostatně vědecky doloženo, doslova nám narůstá šedá kůra mozková což vede k regulaci emocí a lepší paměti .
  • Uvolňuje traumata, stres, napětí, pomáhá s depresí, úzkostí, nespavostí.
  • A dlouhodobějším praktikováním přináší více benefitů…

 

EXKLUZIVNÍ BONUSY:

Rozhovor s Michalem Kopeckým

Téma Identita osobnosti, kdo jsem?
Michal je považován za #1 Online byznys stratéga & High-ticket mentora u nás. Má více než 13 leté zkušenosti s online marketingem, je autorem #1 bestsellerů a prodal přes 20.000 knih, vytvořil populární online kurzy či mentoringové programy a vybudoval online byznys v oblasti vztahů na úrovni 1.5 milionu EUR. Dnes se dělí o své know-how a zkušenosti, jak se mu to podařilo s dalšími online podnikateli, experty, mentory, kouči, autory či tvůrci kurzů, kterým pomáhá dostat svůj expertní online byznys přes 100.000 € za rok s tím, že to bude fungovat i bez nich a oni budou mít více času, radosti, svobody a peněz pro sebe a svou rodinu.

Rozhovor Frederik Arismey Bolda

Jak přijímat nepříjemné a pouštět co neslouží.
Frederik pôsobí ako konzultant, mentor a terapeut v oblasti medziľudských vzťahov, komunikácie, nastavenie mindsetu, sebavedomia, vízie a cieľov. Zaoberá sa témou objavenia vlastnej sily, prezentácie a zvedomovania si svojich motívov a automatických mentálnych procesov. Pomáha ľuďom uvedomiť si kto vlastne sú, ako sa predať či už v biznise alebo v osobnom život a ako žiť s ľahkosťou a bez mentálnych limitov či blokov. Jeho hlavnou témou je prepájať racionálne a emocionálne prežívanie a učiť klientov, ako stabilne žiť a využívať svoje emócie v ich vlastný prospech, bez popretia “negativity”.

Rozhovor Kabir Bharti

Osho dynamická meditace
Kabir je zkušený učitel z indické Puny. Již od dětství se zajímá o vše, co souvisí s meditací a probouzení vyššího vědomí. Pomáhá lidem najít to, co je pro ně nejlepší na jejich cestě ke klidu a štěstí, s porozuměním, vřelostí a humorem. Zabývá se Oshovými meditacemi a také Tibetskými a Vipassanskými meditačními technikami, které s radostí a nadšením sdílí s lidmi z celého světa. Vyučuje také jógu a je kvalifikovaným terapeutem, věnuje se práci s tělem, zejména pracuje s technikou biodynamické rebalanční terapie.

Rozhovor Kristina Baudyšová

Vztah sama k sobě jako odrazový můstek
Kristina je terapeutka, která provází ženy trápící se v partnerských vztazích. Ukazuje jim cestu, jak rozvíjet své ženské kvality, aby se staly pro muže neodolatelně přitažlivými a cítily se milované.Během svého života ve svých partnerských vztazích stále narážela na ty stejné problematické vzorce. Uvědomila si, že za vlastní neklid nemůže donekonečna obviňovat svého muže. Začala na sobě pracovat. Uzdravila své vztahy s rodiči a postupně rozvíjela svou ženskost a sebelásku. Dnes je důkazem toho, že vztahy jako z pohádky jsou možné i v realitě.

Meditace Metoda dvou sklenic

Kvantový skok - Růžena Janská

NÁDECH..... VÝDECH.....

JDU DO TOHO....

ZA MEDITAČNÍM SUMMITEM STOJÍ RŮŽENA JANSKÁ

Růžena je vášnivá propagátorka meditací, zároveň i Buddhist Meditation Teacher.

Svými meditacemi pomáhá lidem dosáhnout jejich vnitřního klidu. Ukazuje jim, že meditace jsou pro všechny bez rozdílu a že pozornost směřovaná sobě dovnitř má velký přesah do vnějšího světa pro zkvalitnění života ve všech oblastech.

RECENZE

Děkuji moc za vaše meditace, byly božské, nejlepší, jaké jsem kdy měla možnost poslouchat a opravdu za ně moooc děkuji! 😊💗😇
Michaela
klientka
Zdravím Vás a píšu vám své pocity po vaší meditaci. Jsou velmi dobré! Dřív jsem pořád myslela, že nedokážu vypnout tok svých myšlenek v hlavě a to jak přes den, tak i v noci. A najednou to jde! 🙂 Těším se na další meditaci a přeji Vám hezký den.
Zdeňka Plsková
klientka
Dobrý den, moc děkuji za meditaci. Dohnala mě k slzám, byla úžasná... A máte moc příjemný hlas. Ještě jednou děkuji! Katka
Katka Rybka
klientka
Ahoj Růženko, minulý týden jsem objevila tvoje nádherné meditace, za které ti moc děkuji. Jsou fakt úžasné! Předtím jsem tak nějak ztratila radost ze života a po meditacích, které jsem si od tebe stáhla, ty zdarma + jsem si objednala meditaci hojnosti, je mi teď o tolik líp! Začinam tu radost cítit a jsem ti moc vděčná.
Maruška Vlčková
klientka
Ahoj Růženko, ozývám se ti po 21 dnech, kdy procházím tvé meditace. A je to opravdu skvělé! Cítím se více v klidu,vím trošku lépe "co mám dělat", když přijde nerozhodnost. Opravdu se dějí věci, které předtím nebyly možné... Věřím ve vesmírnou energii, ale taky vím, že není jednoduché ji "najít". První meditace byla hodně silná a zalila mi oči slzami štěstí..další dny už jsem občas byla unavená, ale vytrvala jsem. Překvapivě mě meditace "rozbrečela" opět po 20 dnech -.bylo to ještě silnější než poprvé... super!!! Takže za mě nadšení a velké DÍKY.
Kateřina Herzigová
klientka
Dobrý den paní Růženko, meditace od Vás jsou opravdu skvělé a účinné. Máte moc příjemný hlas a krásně se poslouchají. Já pomalu vysazuji léky na spaní - brala jsem jich hodně a každý večer jsem uléhala se strachem, jaká to bude zas bezesná noc - strach, že neusnu byl silnější než pouhý rozum a strach o své zdraví. Díky Vám se už večer před spaním nestresuji a naopak se do postele těším, až si pustím do sluchátek jednu z Vašich meditací. Léky se mi povedlo snížit o dvě třetiny! Teď se učím meditovat, relaxovat a věřím, že i poslední léky do léta vysadím. Děláte skvělou práci, která určitě pomůže hodně lidem, kteří se dostali do podobné situace a chtějí na sobě pracovat. Hodně zdravíčka, štěstí, lásky a radosti z Vaší práce přeje Renata Vacíková
Renata Vacíková
klientka
Růženko, moc vám děkuji za skvělou meditaci. I přesto, že jsem začátečník, dokázala jsem se naprosto uvolnit a cítím neskutečný klid na duši!
Táňa Lazi
klientka
Poslouchám tvé nahrávky a už několik dní je mi lépe. Dříve jsem měla hodně negativních myšlenek, ale teď se mi daří otáčet negativní na pozitivní, pracuji i s dechem a moc mi to pomáhá. Už 2 roky jsem prosila anděly o pomoc věřím, že tohle není náhoda. Děkuji moc!
Hanka Kopřivová
klientka
Ahoj Růženko, jsem nedšená z Tvojí meditace! Ze začátku jsem od toho nic neočekávala a měla jsem spíš pochybnosti, jestli to bude na mě fungovat, ale už při první meditaci jsem cítila velikou sílu. Cítila jsem velkou tíhu svých přesvědčení z minulosti, ale podařilo se mi je vydechnout pryč a neskutečně se mi ulevilo. Potom mě zaplavila zlatá záře ještě před tím, než jsi ji popsala ty jako zlatou! Takže se už těším, jak si meditaci zopakuji a budu prohlubovat ta správná přesvědčení. Brzy se vrhnu na rituál a věřím, že se mi podaří přitáhnout si veelikou hojnost 🙂 Moc Ti děkuji!
Hanka Jarošová
klientka
Milá Růženka, ďakujem za spríjemnenie večera s tvojou meditáciou. Stiahla som si ju viacmenej zo zvedavosti a zostala som milo prekvapená. Je jednoduchá, príjemná a univerzálna. Meditácie sú prirodzenou súčasťou môjho života už asi rok a pol a sama vidím ich blahodárny vplyv. Začínala som s tými riadenými a postupne som sa začala ponárať aj do svojich vlastných, spontánnych. V poslednom období bolo pre mňa dosť obtiažne nájsť nejakú novú riadenú meditáciu, ktorá by so mnou ladila. Medzičasom som prešla dosť veľkým osobným rozvojom a tie, ktoré som nachádzala, boli mierené skôr pre tých, čo sú na úplnom začiatku a sú plní strachov a blokov. Väčšinou obsahovali určité časti a vizualizácie, pri ktorých som cítila, že znižujú moju vibráciu. Táto meditácia je ale jedna z tých mála nadčasových, ktoré vďačne poslúžia úplným začiatočníkom v osobnom rozvoji, ale aj tým, ktorí už majú niečo za sebou, lebo neobsahuje žiadne negatívne programovanie, ktoré som často cítila z mnohých riadených meditácií. Úplne ma pohltila dynamická melódia zvončekov, do rytmu ktorej sa začala otáčať nádherná krištáľová guľa, moja myseľ 🙂 Po dlhom čase pre mňa naozaj príjemná riadená meditácia, ku ktorej sa budem rada vracať. Ešte raz ďakujem 🙂
Katarína Tvrdá
klientka
Dobrý den, před časem jsem narazila na FB na Vaše informace. Protože je jimi dnes zaplněn celý FB, tak jsem se k nim stavěla celkem negativně... Přesto mne to stále táhlo podívat se na Vaše stránky, stáhla jsem si meditaci zdarma Rebelku, ale nepustila si jí a stejně na ní zapomněla. Včera listuji a zase mi oči spočinuly u Vás. Bez váhání jsem si stáhla Rebelku znovu a při jejím poslechu se mi valily slzy uvědoměním, jak si vše mohu tvořit prakticky sama. Věřím že máme nějakou cestu danou a i když odbočíme, vždy se na ní zase vrátíme. Opravdu je to jednoduché... A já Vám ze srdce děkuji, opravdu moc, protože jste mi pomohla zase v pravou chvíli vyhodit mé staré a vyměnit ho za nové. Uvědomuji si, že bez denní vědomé práce sklouznu zase do starého myšlení. Nevím, jak to půjde dál, a jak daleko se mám vůbec dostat - jestli se člověk dostane do fáze, že už nemusí už hrát ten tenisový turnaj se svým myšlením - ale za tuto chvíli a prožitek Vám velice děkuji... Zase jste mi pomohla osvěžit, na co jsem dávno zapomněla.
Jitka Korandová
klientka

PRÁVĚ TEĎ SE REGISTRUJ A ZÍSKEJ MEDITAČNÍ SUMMIT ZCELA ZDARMA

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Summit je online a můžeš ho sledovat v pohodlí svého domova. Když se přihlásíš, od 12. do 17.6. budeš každé ráno dostávat e-mail s odkazem na videa dne.

K videím každého dne budeš mít přístup ZDARMA po 24 hodin. Můžeš je sledovat na svém počítači i mobilu. Pokud se budeš chtít na videa dívat svým vlastním tempem, budeš mít možnost si celý Meditační summit zakoupit.

Ano, účast na MEDITAČNÍM SUMMITU je 100% zdarma.

Objeví se především odpovědi na otázky, jak s meditací začít a jak ji praktikovat, dále i překážky na cestě. A dotkneme se i různých druhů meditací – spočinutí v přítomnosti, breathwork meditace, meditace v pohybu nebo propojení těla s meditací. Samozřejmě si meditace budete moct vyzkoušet v praxi ve vlastním prožitku.